מדידת נכסים לעסקים בבדיקה חד פעמית תוכלו לחסוך לכם אלפי שקלים כל שנה!

בחברת בדק מס צוות מקצועי של מודדים ושמאי מקרקעין, שתפקידם, בין השאר, למדוד את הנכס לפי הקריטריונים של הרשות המקומית שאליה הוא שייך.
בנוסף, נוכל לעזור לכם בבדיקה והפחתת הארנונה, לא הוזלנו - לא שילמתם.

בחברת בדק מס צוות מקצועי של מודדים ושמאי מקרקעין, שתפקידם, בין השאר, למדוד את הנכס של הלקוח על פי הקריטריונים של הרשות המקומית שאליה הוא שייך.

המודדים ושמאי המקרקעין של בדק מס מגיעים לנכס של הלקוח ומבצעים מדידות והערכות שווי לצורך חיוב ארנונה

חברות היי טק

אחוז גבוה מחברות ההייטק זכאיות להנחה בחיובי הארנונה בהתאם לצווי הארנונה המשתנים מרשות לרשות.

תעשייה / מפעלים

מפעלי תעשייה בד"כ מסווגים כנכסים רב תכליתיים, נדרשים ניסיון ויידע רב על מנת להשיג הפחתה בחיובים בענף זה.

מסחר ועסקים

תחום המסחר והשירותים מאופיין במגוון רחב של סוגי פעילויות. חיובי הארנונה מושתתים ע"פ סוג הפעילות הספציפית.

שיטת המדידה

הרשויות המקומיות משתמשות באמצעים שונים ומגוונים בבואן לבצע מדידות והערכות שווי נכס. בין השאר הן מבצעות מדידות פיזיות (ומשנות את שיטת המדידה, דהיינו: חיוב שטחים שלא חויבו בעבר, שטחים משותפים, מרפסות, מעברים וכו') ומשתמשות באמצעים טכנולוגיים שונים (לרבות מכשירי לייזר ותצלומי אוויר). הרשויות גם נוטות לא פעם לבצע שינויי סיווג לצורך קביעת ארנונה, ועושות שימוש נרחב בפרשנות יצירתית בפסיקות בתי המשפט – שלא תמיד עולה בקנה אחד עם המציאות בשטח.

אנחנו נעזור עם הבירוקטיה ולך יהיה "שקט תעשייתי" עד שנפחית את הארנונה למינימום האפשרי…

כאנשי מקצוע מיומנים, מומחים בארנונה ובמיסוי עירוני, המודדים של בדק מס מכירים את הגדרות צווי הארנונה של כל רשות ורשות (בישראל כ-260 רשויות שונות), ובכל רשות נערכת המדידה על פי הגדרות צו הארנונה שלה.

עליית רמת התחכום בפעילותן של הרשויות המקומיות, והרחבת השימוש בכלים משפטיים שונים, מחייבות את בעלי הנכסים להצטייד בכל כלי ואמצעי לבדיקת אמיתות החיובים והתשלומים לרשות המקומית, בכל שנה מחדש. בבדק מס תקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר, ואת ההפחתה המקסימלית בחיובים.

Call Now Button דילוג לתוכן