ארנונה

ארנונה – הינה מס שמטילות הרשויות על מחזיקי הנכסים בשטחיהן. חיובי ארנונה נקבעים על פי גודל הנכס, השימוש שנעשה בו, מיקומו, סוג הנכס ובסיס החיוב. לכל רשות ציבורית יש צו ארנונה משלה, שלפיו נקבעים הקריטריונים לחיוב.

בשנים האחרונות החלו הרשויות לערוך סקרים, מדידות ובחינת חיובים מחדש, ובהרבה מקרים התוצאה היא הגדלת חיובים שלא על פי צווי הארנונה ו/או הפסיקה ובאופן רטרואקטיבי. רוב הנישומים מקבלים את הארנונה כסכום מוגמר, ולא מודעים לעובדה שניתן להפחית ולחסוך בחיובים.

חברת בדק מס מעמידה לרשות לקוחותיה צוות של אנשי מקצוע – יועצים, רואי חשבון, כלכלנים, מודדים ושמאים – הבודקים את חיובי הארנונה מכל האספקטים: חקיקה, פסיקה, צווי ארנונה, מדידות ומדיניות הרשויות הציבוריות. בסוף התהליך מקבל הלקוח הפחתה מקסימלית בתשלומי הארנונה שלו.

חברת בדק מס מטפלת גם בחיובים רטרואקטיביים, ומפחיתה אותם משמעותית בעזרת הצוות המקצועי שלה. מאידך, בדק מס מצליחה לא פעם להשיג עבור לקוחותיה השבה רטרואקטיבית של כספים שנגבו שלא כדין.

חשוב לדעת שיש לרכוש את שירותי בדיקת החיובים בהקדם האפשרי. הסיבה לכך היא שבנסיבות מיוחדות ניתן לקבל השבה רטרואקטיבית של חיובים,  וככל שהזמן עובר, כך מפסיד הלקוח יותר שנות מס.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן